fbpx
Książki na stałe dostępne w sprzedaży!

Kursy on-line

Lista kursów:

Program Podstaw Iluzji  pierwszy w Polsce tak kompleksowy program nauki iluzji od podstaw.

Jeśli kiedykolwiek chciałeś wejść w świat iluzji, ten program będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Jego celem są Twoje pierwsze efekty i występy. 

Dołączając do programu, otrzymujesz także książkę Fundament, dostęp do Szybkiego Kursu Iluzji, a co miesiąc widzimy się na zamkniętych spotkaniach LIVE. Dzięki temu otrzymujesz pełne wsparcie także po zakończeniu kursu.

Podstawy są najważniejsze i to one determinują Twój dalszy rozwój

Wkrótce będzie możliwość dołączenia do Programu.

Karty do Perfekcji  program nauki magii karcianej prowadzony przez Michała Skubidę, specjalistę w tym temacie.

Nauczysz się czarować z kartami w taki sposób, żebyś za pomocą jednego rekwizytu mógł stworzyć cały występ.

Naukę zaczynamy od niezbędnych technik karcianych, później przechodzimy do konkretnych efektów, a następnie skupimy się na prezentacji i występach. Zobaczymy się też na dwóch spotkaniach LIVE, które są bardzo pomocne w rozwoju.

Od 31 stycznia 2022 (Dzień Iluzjonisty) będzie można dołączyć do programu w dowolnym momencie.

Tajemnice Mentalizmu  jeśli kiedykolwiek chciałeś nauczyć się efektów polegających na czytaniu w myślach lub przepowiadania przyszłości, jest to program dla Ciebie.

Prowadzi go Radek Hoffman, który jest czołowym polskim mentalistą i autorem dwóch książek na ten temat.

W tym programie nauczysz się konkretnych efektów i technik mentalistycznych, a podczas dwóch spotkań LIVE zyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Od 31 stycznia 2022 (Dzień Iluzjonisty) będzie można dołączyć do programu w dowolnym momencie.

Zawód-Artysta  8-tygodniowy program online, dzięki któremu zmienisz swoją pasję w pracę.

Jest to niezwykle merytoryczny kurs, w którym dowiesz się m.in. jak ułożyć swój marketing, jak sprawić, żeby sprzedaż była przyjemna oraz w jaki sposób prowadzić finanse i ustalać ceny.

Program jest prowadzony interaktywnie, dzięki czemu całą wiedzę przełożysz na swoją działalność i specjalizację. Oczywiście spotkamy się też na spotkaniach LIVE!

Otwarcie II edycji – luty ’22.

Szybki Kurs Iluzji – naucz się efektów, które pokażesz jeszcze dzisiaj. Idealne dla kogoś, kto chce nauczyć się kilku sztuczek, które mógłby pokazać dzieciom, czy znajomym.

Jest to najkrótszy kurs, który jest świetnym wstępem do dalszej nauki iluzji. Znajdziesz w nim efekty z kartami, monetami, papierosami czy banknotami (mnożenie pieniędzy jest super!).

Sprzedaż tego kursu jest otwarta cały czas i w każdej chwili można do niego dołączyć.

Dlaczego kursy on-line?

Dostęp 24/7

Dostęp do kursu dostajesz raz i możesz niego korzystać kiedy tylko chcesz. Niezależnie czy jedziesz pociągiem, czy siedzisz w domu, cały czas masz do niego dostęp.

Możliwość zatrzymania

Będąc na szkoleniach dla iluzjonistów na żywo, brakuje możliwości zatrzymania, żeby móc pewne rzeczy zapisać lub przećwiczyć. Tutaj to masz.

Nauka krok po kroku

Oglądając video, możesz powoli przeanalizować numer, dzięki czemu nie nauczysz się złych nawyków, które trzeba będzie później korygować.

Dobra jakoś video i audio

Dzięki nagrywaniu jesteś bardzo blisko efektu. O wiele bliżej, niż jakbyś siedział w pierwszym rzędzie. Daje to ogromny komfort nauki, dzięki czemu uczysz się szybciej.

Efektywna nauka

Te wszystkie aspekty powodują, że kursy on-line są najszybszą i najbardziej efektywną metodą nauki. Wymaga to od Ciebie jednego: chęci. Od samego oglądania się nie nauczysz!

Jak wygląda kurs?

Każdy kurs jest podzielony na tygodnie, w których znajdują się poszczególne lekcje. Warto jest jak najszybciej przerobić 1 tydzień, który trwa 10 minut i jest wstępem do całego programu.

Sam kurs jest intuicyjny w obsłudze. Dokonując zakupu, dostaniesz automatycznie hasło na swojego maila, które możesz zmienić po pierwszym zalogowaniu się. Twój mail to Twój login w serwisie.

Przy każdej lekcji jest podany jej czas trwania i poziom trudności w skali 1-10. 

Opcjonalnie pod lekcjami są dodatkowe zdjęcia, filmy i creditsy.

W lekcjach pt. Praca Domowa masz link i hasło do naszej zamkniętej grupy na FB. Dam jest też informacja o spotkaniach LIVE, które odbywają się na platformie Discrd.

 

Dołącz do darmowego kursu: