fbpx
Zapisz się na bezpłatny mailing o iluzji:

ZAWÓD: ARTYSTA

Zamień swoją pasję na pracę!

Zapisy do II edycji: luty 2024

ZAPISY OTWARTE

Jeśli też chcesz:

Agenda programu

Łącznie 80 lekcji wideo o tym jak zostać zawodowym artystą. Lekcje są też dostępne w wersji audio.

Zapisy do II edycji: luty 2024

ZAPISY OTWARTE

Czy warto mi zaufać?

Cześć!

Nazywam się Piotr Denisiuk i jestem iluzjonistą. Od 15 lat jest to moja pasja i wokół niej jest skupione moje zawodowe życie.

Zdobyłem 4 miejsce w X edycji „Mam Talent!”, mam na swoim koncie ponad 1500 występów na żywo (przez pokazy uliczne do międzynarodowych bankietów) i jestem autorem dwóch książek o iluzji.

Przygotowałem ten kurs, ponieważ chcę, aby artyści mogli spokojnie żyć ze swojej pracy twórczej. Bez specjalnych wniosków dopłat, tylko na własnych zasadach.

Głęboko wierzę, że przejście tego procesu od A do Z pozwoli Ci się stać zawodowym artystą. A jeśli nie, to że będziesz na ostatniej prostej, żeby nim się stać.

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do mnie maila: kontakt@denisiukpiotr.pl. Jestem do Twojej dyspozycji!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs Zawód: Artysta jest dla Ciebie, jeśli:

Kurs Zawód: Artysta NIE jest dla Ciebie, jeśli:

Chcę, aby jak najwięcej artystów miało dostęp to wysokiej jakości materiałów o tym jak zostać zawodowym artystą. Dlatego cena w tej edycji wynosi jedynie…

KURS Zawód: Artysta

2197
897
  • 8-tygodniowy kurs online - ponad 70 lekcji wideo (897 zł)
  • Dożywotni dostęp do wszystkich materiałów (wartość bezcenna)
  • Dostęp do zamkniętej grupy studentów (wartość bezcenna)
  • Analiza Twojego rozwoju (500 zł)
  • 2 x spotkania LIVE na Discord (200 zł)
  • Szablony, tabele i ćwiczenia (300 zł)
  • Cały kurs w wersji audio (300 zł)
BESTSELLER

Czy jest inna droga nauki?

Możesz zbierać wiedzę z bezpłatnych miejsc dostępnych w Internecie, np. z YouTube’a. Dowiesz się wtedy strzępków informacji na każdy temat, nie będzie to jednak coś mocno odkrywczego.

Możesz skorzystać z innych kursów i szkoleń. Minusem takich rozwiązań jest cena i wąska specjalizacja. Możesz np. wydać 800 zł i pójść na szkolenie z Facebook ADS, jednak one w przypadku artysty nie załatwią całej sprawy.

Innym rodzajem nauki są konsultacje. Możesz porozmawiać z doświadczonym artystą, który może Ci podpowiedzieć w interesującym Cię obszarze. Jest to dobra metoda, jednak musisz znaleźć odpowiednią osobę dla siebie.

Ostatnią możliwością jest nauka na własnych błędach. Uczysz się wtedy krok po kroku i wypracowujesz własne metody i skuteczne działania. Największym minusem jest długi czas oraz możliwość przegapienia świetnych możliwości współpracy.

Możesz także wybrać ten kurs i zaoszczędzić sobie masę czasu.

GWARANCJA

Kurs jest objęty pełną gwarancją, dzięki czemu zakup jest dla Ciebie w 100% bezpieczny. Jestem pewien, że wyciągniesz z niego ogrom wiedzy i będzie dla Ciebie dużym odkryciem.

Jeśli jednak zdecydujesz, że kurs nie jest dla Ciebie, zwrócę Ci 100% Twojej inwestycji, bez żadnych pytań.

Masz na to 14 dni, więc spokojnie zaznajomisz się z kursem i sposobem nauki.

Najczęściej Zadawane Pytania

Nauczysz się tego, w jaki sposób zostać zawodowym artystą. Dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o Twojej sztuce, marketingu, sprzedaży i finansach. Te 4 elementy stanowią fundament programu nauki.

Kurs jest stworzony w skutecznej formie nauki microlearning.

Nie, możesz go przerobić kiedy chcesz – dostęp do kursu masz dożywotni. Mimo wszystko rekomenduję go przerabiać zgodnie z wyznaczonym tempem przez 8 tygodni. Będziemy mieli w tym czasie 2 spotkania LIVE, dzięki czemu skutecznie przerobisz wszystkie lekcje.

Dostęp do kursu otrzymasz automatycznie po płatności. Na Twojego maila przyjdzie hasło, loginem jest Twój adres mailowy podany w zamówieniu. Hasło możesz zmienić w dowolnym momencie.

Kurs jest skierowany dla artystów, którzy chcą żyć ze swojej pasji. Przede wszystkim dla osób, które dorabiają na swojej pasji i chcą, aby tworzenie lub występowanie było ich głównym źródłem dochodu.

Tak. Wystarczy, że zaznaczysz odpowiednie pole w zamówieniu i automatycznie przyjdzie do Ciebie faktura. Jest to kwota netto i brutto jednocześnie, jestem zwolniony z VAT.

Ten kurs to 100% praktycznej wiedzy o tym jak żyć ze swojej artystycznej pracy. Są tutaj konkretne narzędzia i strategię, żebyś poukładał wszystkie procesy (od procesu tworzenia do sprzedaży). Te 8 tygodni jest wypełnione konkretnymi narzędziami, z których sam korzystam. Jednocześnie wszystko jest podane w lekkiej i praktycznej do wdrożenia formule.

Mamy XXI wiek, więc jest trochę możliwości. Możesz wysłać maila na kontakt@denisiukpiotr.pl lub napisać do mnie (Piotr Denisiuk) na dowolnym social media.

Nauka Iluzji © 2020-2024  |  Kontakt bezpośredni: piotr@naukailuzji.pl

Regulamin, polityka prywatności i RODO