fbpx

Konsultacje

Żeby móc nauczyć się iluzji w przeszłości, musiałeś znaleźć mentora. Ważna była wtedy relacja uczeń-mistrz.

Miało to dużo plusów, ale też ogarniczeń. Sekrety były pilnie strzeżone i tylko nieliczni mogli się dowiedzieć nieco więcej o magii. Mądry mistrz pozwalał się przerosnąć uczniowi, ale nie każdy był na tyle świadomy.

Później pojawił się Internet i sekrety były tłumaczone na YouTube i innych serwisach.

To z kolei obnażyło magię i było silnym ciosem w stronę iluzjonistów. Sekrety przestały być tak szanowane, a ludzie zaczęli się uczyć przez Internet od ludzi, którzy sami nie potrafili poprawnie wykonać efektu i nie rozumieli jego struktury.

To co proponujemy tutaj, to konsultacje. Dlaczego?

Dzisiaj każdy ma dostęp do sekretów i numerów. Tylko czasami brakuje miejsca, żeby porozmawiać z kimś bardziej doświadczonym o efekcie, prezentacji lub innych sprawach, których już nie ma. To sprawia, że magiczne konsultacje są bardzo rozsądnym i przyszłościowym podejściem. Czasem wystarczy jedna myśl, żeby cała lawina pomysłów ruszyła. Daj to sobie.

Wybierz specjalistę:

Michał Skubida

Iluzjonista od 12 lat. Współorganizator i twórca Kraków Magic Session i Kraków Magic Show. Stworzył trzy autorskie spektakle, występował na 3 weselach w Londynie (po zobaczeniu go w akcji w Polsce, Brytyjczycy chcieli tylko jego), regularnie tworzy nowe pokazy. Wykładowca i seminarzysta na wielu konferencjach iluzjonistycznych.

Proponowane tematy konsultacji:

1. Podstawy - potrafisz obrócić dwie karty jak jedną, umiesz zmusić widza do wybrania danej karty, ale czujesz, że iluzja to coś więcej? Naucz się podstawowych technik (istnieje dziesiątki wersji samego DL!) w opraciu o Twoje predyspozycje.

2. Close-up za napiwki - czyli jak podejść do stolika w restauracji, dać im dużo emocji i magii, po czym dostać sowity napiwek. Czarowanie w barach i restauracjach. Dobór repertuaru, wybór stoliku, podejście, pozwolenia, itp.

3. Iluzja z kartami - Michał jest twórcą 70-minutowego spektaklu Kartobiografia, gdzie jest wyłącznie magia karciana. Ma ogromną wiedzę w zakresie magii karcianej.

4. Analiza/tworzenie pokazu - jako autor trzech spektakli, Michał może pomóc w temacie ulepszenia Twojego występu lub jego stworzenia.

5. Ask Me Anything - podane tematy nie są listą zamkniętą. Jeśli masz jakieś inne pytania, napisz. Michał chętnie pomoże Ci znaleźć odpowiedź na nurtujące Cię pytania.


Cena: 150 zł/h

Kontakt bezpośredni:
biuro.skubida@gmail.com
Strona:
www.michalskubida.pl

Piotr Denisiuk

Iluzjonista od 10 lat. Twórca platformy nauka iluzji na której aktualnie jesteś, autor książki Busking - czyli pokazy uliczne, finalista "Mam Talent!". Więcej informacji w zakładce o twórcy.

Proponowne tematy konsultacji:

1. Występ na evencie - przygotowanie i opracowanie występu do warunków eventowych, imprez firmowcych i okolicznościowych. Czyli dopasowanie Twoich umiejętności i zasobów do praktycznych sytuacji i miejsc, gdzie możesz czarować dla innych.

2. Busking, czyli pokaz na ulicy - jako prekursor pokazów ulicznych w Polsce, Piotr pomoże Ci w największych trudnościach dot. przygotowania pokazu na ulicę i jego prezentacji. Główne założenia tej wiedzy możesz przeczytać w książce.

3. Pokaz na weselu - regularnie występuje na weselach każdego rodzaju: tradycyjnych, bankietowych, małych, dużych i tych objętych klauzurą poufności. Pomoże Ci przygotować program na pokaz weselny, żeby Twoja obecność była wisienką na torcie.

4. Pytanie -> Odpowiedź - jako praktyk, Piotr odpowie na Twoje pytania dotyczące pokazów na żywo. Tematów w zakresie pokazywania iluzji jest dużo!


Cena: 200 zł/h

Kontakt bezpośredni:
denisiuk.piotr@gmail.com
Strona:
www.denisiukpiotr.pl

Z każdą osobą należy się kontaktować indywidualnie, najlepiej mailowo. W tytule wiadomości wpisz konsultacje, a wszystko będzie jasne. Jeśli nie jesteś pewien czy Twój temat nadaje się na konsultacje on-line, napisz z czym masz problem. W odpowiedzi dostaniesz informacje czy można to rozwiązać bez spotykania się na żywo. A jeśli nie, wybrana osoba wskaże Ci kierunki działania, które możesz sam/a podjąć.

Dlaczego warto?

Oszczędność czasu

Jedna godzina konsultacji zaoszczędzi Ci dziesiątki lub setki godzin szukania rozwiązań na własną rękę. Każdy ze specjalistów zajmuje się iluzją co najmniej 10 lat i ma ogromne doświadczenie. Jeśli stoisz w miejscu ze swoim rozwojem, występem lub pojedynczyn numerem, pozwoli Ci to zaoszczędzić masę czasu i energii.

Trafne pomysły

Dzięki swojemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi, każdy ze specjalistów ma obszerną wiedzę w zakresie iluzji. Dzięki temu z całej chmury pytań i wątpliwości, będzie mógł dać Ci jedną myśl, która może zmienić Twoje nastawienie. Czasami to będzie kwestia podejścia do ćwiczeń, czasami konkretna technika, a czasem cała struktura występu.

Szybki rozwój

Sposób, który daje najbardziej wymierny rozwój w iluzji, to spotkania z iluzjonistami. Pojawia się tam wymiana doświadczeń, myśli, wiedzy i technik. Jednak takich spotkań nie ma dużo i nie zawsze jest przestrzeń, żeby poruszyć nurtujące Cię kwestie. Konsultacje są indywidualne, dzięki czemu specjalista skupia się w 100% na Tobie, co bardzo szybko daje Ci widoczny progres.