fbpx
Sprzedaż kursów wstrzymana na kwiecień, zapraszamy do artykułów i na mailing.

Virtual Magic Conference 17.05.2020

Pierwsza taka konferencja w Polsce!

8-godzinne wydarzenie
3 iluzjonistów
1 dzień

Countdown Expired!

SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

Dołącz do największego magicznego eventu on-line w Polsce!

Myśląc o przygotowaniu tematów, byliśmy w kropce.

Każdy jest na innym poziomie doświadczenia i każdego interesuje inny rodzaj iluzji. 

Jedna osoba chciałaby uzyskać więcej informacji nt. używania shella na występie typu parlour, a druga chciałaby się nauczyć najczystszej wersji ACAAN’a. Co z tym zrobić, żeby było to atrakcyjne dla każdego?

Myśląc o tym, co najlepszego możemy Wam zaproponować, wpadliśmy na pomysł. Co jest cechą wspólną dla każdego iluzjonisty?

Występy na żywo!

Dlatego konferencja w całości będzie poświęcona profesjonalnym występom jako iluzjonista. Dzięki temu mamy pewność, że każdy z uczestników wyniesie dla siebie wartościową wiedzę

Opowiemy od podszewki o naszych specjalizacjach. Wykłady mają na celu przyczynić się do wzrostu jakości Twojego pokazu i do zwiększenia ilości wystepów, kiedy już sytuacja wróci do normy. 

Połączymy się z Tobą na żywo ze specjalnie przygotowanego studia w Warszawie. Dzięki dostosowanej do naszych potrzeb platformie, będziemy w ciągłym kontakcie, prelekcjom będą towarzyszyły prezentacje, a na koniec przewidziana jest sesja Q&A. Przewidziane są również nagrody, m.in. polska wersja Strong Magic Darwina Ortiza.

Dołączając do konferencji, otrzymujesz także wstęp na Kartobiografię Michała Skubidy. Po magicznym spotkaniu nie mogło też zabraknąć afterparty, dlatego po wszystkim czeka nas integracja on-line. Zapomnij o Zoom’ie. To będzie dużo lepsze!

Chcemy, żeby Virtual Magic Conference był dla Ciebie najlepszą magiczną inwestycją w tym roku!

Dołączysz?

Prelegenci:

Michał Skubida

Organizator kilkunastu magicznych eventów w Polsce. Specjalista od kart, którego coraz bardziej ciągnie w kierunku sceny. Zdobył wyróżnienie podczas Mistrzostw Polski One Man Show Ludzik, brał udział w projekcie Champions of Illusion. Współtwórca marki Kraków Magic Show, spektaklu Dwa Oblicza Iluzji oraz twórca dwóch solowych programów: Sztu(cz)ka Wyboru i Kartobiografia.

Człowiek którego nie sposób nie zauważyć.


Pokazy biletowane od A do Z

Pokaz biletowany, sygnowany własnym nazwiskiem to marzenie niejednego iluzjonisty. Ludzie nie oglądają Twojego występu, bo są akurat na imprezie, na której występujesz. Oni kupują bilet specjalnie na Twój występ i rezerwują sobie czas, żeby obejrzeć Cię na żywo.

Skubi przeprowadzi Cię przez cały proces organizacyjny. Dowiesz się m.in.:

- Czym się różni pokaz biletowany od imprezy firmowej lub wesela?

- Jak znaleźć miejsce, na co zwrócić uwagę przy jego wyborze oraz jak dogdać się z właścicielami?

- Jak napisać dobry opis pokazu, jak stworzyć wydarzenie na Facebooku i jak zaprojektować plakat?

- W jaki sposób sprzedawać bilety?

- Od czego zacząć tworzenie show i na co zwrócić uwagę?

Piotr Denisiuk

Finalista X edycji "Mam Talent!". Specjalista w pokazach na eventach, imprezach firmowych i weselach, na których daje ok. 100 pokazów rocznie (gdy nie ma pandemii). Występował m.in. na bankietach w Wiedniu i Monako. Autor książki Busking - czyli pokazy uliczne, posiada ponad 10 lat doświadczenia w występach na żywo.

Występy na eventach - jak sprawić, żeby klient był ZAWSZE zadowolony?

Czym się rożni event od imprezy firmowej? Jak przygotować się na występ i kiedy zrobić próbę? Jak skutecznie dogadać się z obsługą techniczną, organizatorami i managerem sali, żebyś zapadł im w pamięci jako profesjonalista? Pełne kompendium wiedzy o tym, w jaki sposób występować na eventach.


Występy na weselach - wybór iluzjonisty z perspektywy Pary Młodej. Serio? Magik?

Spójrz jak Para Młoda wybiera atrakcję na swoje wesele i zobacz co możesz zrobić, żeby wybrali właśnie Ciebie. A także jak sprawić, żeby Para Młoda, ich goście i rodzice, byli zachwyceni. Pamiętaj, że z jednego udanego wesela, możesz dostać zaproszenia na dwa kolejne.

Występy na targach - iluzjonista to najlepsza INWESTYCJA. Jak o tym powiedzieć?

Nowość, która powoli staje się faktem. Firma chce być zapamiętana, pozyskać jak najwięcej klientów i dać tym już obecnym, coś ekstra. Z Twojej perspektywy - spędzisz 6-8 godzin przy jednym stoisku, czarując dla ludzi w jednym miejscu. Jak sprawić, żeby odwiedzający targi byli zachwyceni, a pracownicy opowiadali po targach, że wybór iluzjonisty to był najlepszy wybór?


Jak wystawić się na targach?

Targi to jeden z najlepszych sposobów na pozyskanie klientów. Być może będzie taki moment, kiedy będziesz chciał wystawić się na targach, oferując swoje usługi jako iluzjonista. Dowiedz się co jest najważniejsze, a o czym łatwo zapomnieć. Wszystko o stoisku iluzjonisty.

Konrad Modzelewski

Specjalista w pokazach dla dzieci. Ma za sobą 10 lat doświadczenia i ponad 2700 (!!!) występów. Współautor książki Kid Performer - czyli jak ze sztuczek wyczarować biznes i właściciel wydawnictwa A niech to!

Konradowa prelekcja będzie się składać z dwóch modułów:

Wczoraj

Czyli czego nauczył się Konrad podczas dekady czarowania. Czy w ogóle się czegoś nauczył? Jak wyglądały jego pokazy dawniej, a jak wyglądają teraz? Czemu przygotowania przed pokazem kiedyś zajmowały mu pół godziny, a dziś tylko chwilę? Czy klient ma zawsze rację? Co ma z tym wszystkim wspólnego filozofia Kaizen? I co to znaczy profesjonalny iluzjonista?

Jutro

Nikt nie wie, co będzie, gdy ten nieszczęsny Pan Demia już sobie pójdzie, ale są spore szanse, że wiele rzeczy się zmieni. Magiczny rynek jest zagrożony podwójnie. Po pierwsze, kryzys finansowy sprawi, że wszyscy będą oszczędzać - firmy, gminy, placówki edukacyjne, a także klienci indywidualni. A gdy wchodzi w grę plan oszczędzania - rozrywka zwykle jako pierwsza idzie do odstrzału. Po drugie, kryzys zdrowotny, a dokładniej - jego echo. Strach, nieufność, izolacja społeczna - zjawiska te prawdopodobnie zostaną z nami o wiele dłużej, niż rzeczywiste zagrożenie. Cóż zatem zrobić, żeby dalej występowć mimo przeciwności losu?
W trakcie tej prelekcji Konrad podzieli się licznymi pomysłami, co możemy zrobić, aby słowo iluzjonista nie stało się synonimem słowa bezrobotny.

Bilety dostępne w dniach 1-16 maja

Podczas konferencji odbędzie się losowanie nagród o wartości ponad 500 zł

Lista nagród:

1. Strong Magic w polskim tłumaczeniu

2. Sekrety Streeta – kurs online Macieja Kulhawika

3. Dwie godziny konsultacji z Michałem Skubidą

4. “Busking, czyli pokazy uliczne” – Piotr Denisiuk

5. “Unattractive close-up magic” – Michał Skubida