fbpx
🔥 "Tajemnice Mentalizmu" z Radkiem Hoffmanem - przedsprzedaż

Naucz się czarować od
finalisty "Mam Talent!"

Nauka iluzji on-line

DLACZEGO ILUZJA?

Dobrze pokazana iluzja ma niesamowitą moc i wzbudza ogromny zachwyt w głowie i sercu

Bardzo silne emocje towarzyszące dotknięciu czegoś niemożliwego sprawiają, że ludzie pamiętają te sytuacje do końca życia.

autor

Piotr Denisiuk

Cześć, mam na imię Piotr i jestem iluzjonistą.

Jestem finalistą „Mam Talent!” i zajmuję się iluzją ponad 10 lat. Występuję głównie dla dorosłych i występuję zarówno na scenie jak i w formie magii z bliska.

Na tej platformie będę się dzielił sposobami na naukę iluzji. Ważne jest też to, że sekrety nie będą zdradzane publicznie. Od tego będą kursy on-line, na których nie będzie tabu.

Platforma jest podzielona na dwie główne części:

ARTYKUŁY

wpisy o tym, w jaki sposób ćwiczyć i pokazywać iluzję

NAUKA

kursy on-line, książki i inne sposoby efektywnej nauki

Kilka rzeczy, których się tutaj dowiesz

Platforma jest stworznona dla osób, które chcą się nauczyć iluzji lub już zaczęły i chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności.

JAK WYSTĘPOWAĆ NA ŻYWO?

Takich informacji nie ma zbyt dużo. Na tej stronie dowiesz się w jaki sposób występować na żywo, na co zwrócić uwagę i jak stworzyć występ.

JAK ROZPOCZĄĆ SWOJĄ PRZYGODĘ?

Możliwości jest wiele. Od YouTube’owych poradników, przez książki, aż do spotkań na żywo. Dowiedz się co jest najlepsze i w jaki sposób najlepiej się uczyć.

CZY WARTO ZOSTAĆ ZAWODOWYM ILUZJONISTĄ?

Po pewnym czasie wystąpisz po raz pierwszy na żywo. Następnie dostaniesz pierwsze pieniądze za pokaz. Jak wygląda praca iluzjonisty?

NAUKA MAGII

Samo mięso. Najbardziej konretna wiedza dotycząca iluzji. Efekt, wyjaśnienie, prezentacja, dodatkowe rady i sugestie. Ponieważ sekrety nie będą zdradzane publicznie, ta część platformy będzie w kursach on-line.

Ostatnie artykuły

Wiedza to podstawa. Dowiedz się więcej o interesującym Cię temacie.

Nie Rób Magii Karcianej w Ten Sposób

Magia karciana ma niesamowitą moc.Często jednak może być traktowana trywialnie i nie wzbudzać emocji.Dlaczego tak się dzieje i co można z tym zrobić?Dzieje się tak z uwagi na kilka ważnych[…]

Read more

Pokazy Iluzji – Przewidywania na 2021 r.

Rok temu chyba nikt się nie spodziewał takiego biegu wydarzeń.Od 10 miesięcy żyjemy w zupełnie innych realiach, niż wcześniej.Nie można się spotykać, organizować spotkań.W tym czasie można się uczyć nowych[…]

Read more

Magiczny Must-Have

Musisz mieć to ZAWSZE przy sobie!Nie ruszaj bez tego!„Zawsze, kiedy wychodzę z domu, mam ***.” – Criss AngelCo to jest magiczny must-have i jak do tego podejść? 3 Niezbędne Rzeczy[…]

Read more

Darmowy Kurs – Jak Zostać Iluzjonistą w 5 krokach